AIMTEC AMEC15-24SMAZ
Kód: AMEC15-24SMAZ
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; napěťový zdroj; 15W; 24V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.2 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 83%
Výstupní proud: 0,63A
Druh krytu: AMEC
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...80°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMEC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 92x65x24mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 24V
Délka vývodů: 0,2m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 24V
Výstupní proud: 0,63A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 92x65x24mm
Řada výrobce: AMEC
Pracovní teplota: -40...80°C
Elektrické připojení: vodiče
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 83%