AIMTEC AME20-5SVZ-ST
Kód: AME20-5SVZ-ST
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 20W; 5VDC; 3,1A; 96,1x54x31mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.15 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 77%
Výstupní proud: 3,1A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV DC
Montáž: na panel
Napájecí napětí: 110V, 230V
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AME20-ST
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 96,1x54x31mm
Výkon: 20W
Výstupní napětí: 5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 20W
Výstupní napětí: 5V DC
Výstupní proud: 3,1A
Vnější rozměry: 96,1x54x31mm
Řada výrobce: AME20-ST
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 77%
Izolační napětí: 4kV DC
Napájecí napětí: 230V