ABB CP-C.1-24/5.0-C
Kód: CP-C.1-24/5.0-C
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 120W; 24VDC; 5A; 85÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.88 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 5A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 5A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C