ABB CP-C.1-24/20.0-L
Kód: CP-C.1-24/20.0-L
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 480W; 24VDC; 22,5÷28,5V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.57 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 20A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 24V DC, 22,5...28,5V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 20A
Montáž: na přípojnici DIN
Pracovní teplota: -25...70°C