ABB CP-C.1-24/10.0
Kód: CP-C.1-24/10.0
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 240W; 24VDC; 22,5÷28,5V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 1.26 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Kmitočet napájecího napětí: 45...65Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC, 90...300V DC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 60x129,4x136mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC, 22,5...28,5V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 90...300V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 60x129,4x136mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C