ABB CP-C.1-24/10.0-C
Kód: CP-C.1-24/10.0-C
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 240W; 24VDC; 22,5÷28,5V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.09 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC, 22,5...28,5V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C