ABB CP-B-24/10.0
Kód: CP-B-24/10.0
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: vyrovnávací; na lištu DIN; 240W; 24VDC; 10A; 24VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnost: 2.1 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 24V DC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...60°C
Typ napájecí zdroje: vyrovnávací
Vnější rozměry: 116x168x151mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 24V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 116x168x151mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...60°C