INVENTRONICS 6977770436640
Code: 6977770436640Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.19 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Efficiency: | 94% |
| Output current: | 1A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 90W |
| Výstupní napětí: | 54...240V DC |



-1.jpg?68d3d670)