VOLT POLSKA SOL-MPPT-20A-B-ECO
Kód: SOL-MPPT-20A-B-ECODetailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 20A; Uakum: 12/24V; MPPT; Signalizace: LCD displejZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Druh akumulátoru: | AGM, GEL (gelový) |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 24V |
| Použití: | fotovoltaika, akumulátor 12V, akumulátor 24V |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení, údržbové nabíjení, udržování |
| Signalizace: | LCD displej |
| Verze: | MPPT |
| Výstupní napětí: | 14...15V, 28...30V |
| Použití: | fotovoltaika |
| Výstupní napětí: | 28...30V |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Pracovní režim nabíječky: | udržování |
| Druh akumulátoru: | GEL (gelový) |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Signalizace: | LCD displej |
| Verze: | MPPT |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 24V |
| Položka byla vyprodána… | |




