VOLT POLSKA SIN-PULH-11000-48
Kód: SIN-PULH-11000-48Detailní popis produktu
Měnič: DC/AC; 230VAC; Vlastnosti: čistá sinusoida; 48V; P: 5,2kWZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 93% |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napětí akumulátoru: | 48V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Použití: | fotovoltaika |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 22A |
| Řada výrobce: | SINUS PRO ULTRA |
| Signalizace: | LCD displej |
| Špičkový výkon: | 11kW |
| Verze: | MPPT |
| Výkon: | 5,2kW |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Technologie: | Off-Grid |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Max. vstupní napětí: | 450V DC |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Použití: | fotovoltaika |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| Napětí akumulátoru: | 48V |
| Výkon: | 5,2kW |
| Špičkový výkon: | 11kW |
| Řada výrobce: | SINUS PRO ULTRA |
| Verze: | MPPT |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Proud maximální: | 22A |
| Signalizace: | LCD displej |
| Technologie: | Off-Grid |
| Max. vstupní napětí: | 450V DC |
| Účinnost: | 93% |
| Položka byla vyprodána… | |




