TRACO POWER TXO500-136-J
Kód: TXO500-136-JDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 500W; 34,2÷37,8VDC; Uvýst: 36VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 13,89A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST, konektor Molex |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Montáž: | šroub M3 |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC, 120...370V DC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 152,38x101,5x38,6mm |
| Výkon: | 0,5kW |
| Výstupní napětí: | 36V, 34,2...37,8V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 0,5kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Výstupní proud: | 13,89A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 152,38x101,5x38,6mm |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Montáž: | šroub M3 |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Použití: | průmysl |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 120...370V DC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
