TRACO POWER TXO150-136-J
Kód: TXO150-136-JDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 150W; Uvýst: 36V; 4,18A; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 4,18A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Montáž: | šroub M3 |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 101,6x50,8x30mm |
| Výkon: | 150W |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 150W |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Výstupní proud: | 4,18A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 101,6x50,8x30mm |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Montáž: | šroub M3 |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Použití: | průmysl |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
