TRACO POWER TPI300-118-M
Kód: TPI300-118-MDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 300W; 18V; 16667mA; OUT: 1; -40÷80°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 16667mA |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | konektor Molex |
| Montáž: | šroub M3 |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC, 100...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...80°C |
| Řada výrobce: | TPI 300-M |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 116,8x62x59mm |
| Výkon: | 300W |
| Výstupní napětí: | 18V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 300W |
| Výstupní napětí: | 18V |
| Výstupní proud: | 16667mA |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 116,8x62x59mm |
| Řada výrobce: | TPI 300-M |
| Pracovní teplota: | -40...80°C |
| Elektrické připojení: | konektor Molex |
| Montáž: | šroub M3 |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Napájecí napětí: | 100...370V DC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)
