RECOM RACM90-15SK/ENC
Artikelnummer: RACM90-15SK/ENC
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.28 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 6A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: RACM90-K
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 118,3x62,7x38,7mm
Výkon: 90W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 90W
Výstupní proud: 6A
Řada výrobce: RACM90-K
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Použití: lékařské aplikace
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní napětí: 15V DC