RECOM RAC15-54SK/WI/W
Kód: RAC15-54SK/WI/W
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 15W; 54VDC; 0,278A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu