MERAWEX ZM110V5A-600R-10
Kód: ZM110V5A-600R-10
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 575W; 110VDC; 5A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.92 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Výstupní proud: 5A
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 184...253V AC, 165...297V DC
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -33...70°C
Související produkty: ZMUCHWYTDIN35
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 66x111x262mm
Výkon: 575W
Výstupní napětí: 110V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 575W
Výstupní napětí: 110V DC
Výstupní proud: 5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x111x262mm
Pracovní teplota: -33...70°C