MEAN WELL XDR-480-24LA
Kód: XDR-480-24LA
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 480W; 24VDC; 40A; 85÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.1 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95,5%
Výstupní proud: 40A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: XDR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 48x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 40A
Napájecí napětí: 85...305V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 48x125,2x125mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95,5%