MEAN WELL UHP-350-55
Kód: UHP-350-55
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 350W; 55VDC; 6,3A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.68 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 6,3A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-350
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 55V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 55V DC
Výstupní proud: 6,3A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Řada výrobce: UHP-350
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%