MEAN WELL UHP-1000-36
Kód: UHP-1000-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1000W; 36VDC; 28A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.73 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 95,5%
Výstupní proud: 28A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, ovládání výstupního proudu, ovládání výstupního napětí
Druh krytu: 272A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 250...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 36...43,2V DC
Řada výrobce: UHP-1000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 240x115x41mm
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1kW
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 28A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 240x115x41mm
Řada výrobce: UHP-1000
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95,5%
Druh krytu: 272A