MEAN WELL SPWM-75-12DA2
Kód: SPWM-75-12DA2
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 75W; 12VDC; 6,3A; 100÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu