MEAN WELL RST-10000-36
Kód: RST-10000-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 9936W; 36VDC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 23.5 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 90%
Výstupní proud: 0...276A
Druh krytu: 234A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 7,2...43,2V DC
Řada výrobce: RST-10000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 540x424x83,5mm
Výkon: 9936W
Výstupní napětí: 36V DC
Napájecí třífázové napětí: 3 x 196...530V AC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 9936W
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 0...276A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 540x424x83,5mm
Řada výrobce: RST-10000
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%
Druh krytu: 234A