MEAN WELL RCB-1600-12
Kód: RCB-1600-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Nabíječka: pro akumulátorové baterie; 100A; 330÷1000Ah; 13,8VDC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 24
Hmotnost: 1.83 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90,5%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, Li-Ion, GEL (gelový)
Max. nabíjecí proud: 100A
Nabíjené kapacity: 330...1000Ah
Použití: akumulátor 12V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 13,8V DC
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 100A
Výstupní napětí: 13,8V DC
Účinnost: 90,5%
Použití: akumulátor 12V