MEAN WELL PLM-25E-700
Kód: PLM-25E-700
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 25,2W; 21÷36VDC; 700mA; 180÷295VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu