MEAN WELL NSP-200-7.5
Kód: NSP-200-7.5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 200W; 7,5VDC; 26,8A
Detailní informace
Detailní popis produktu