MEAN WELL NPF-200-54
Kód: NPF-200-54
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 200W; 54VDC; 3,71A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu