MEAN WELL NPF-200-48
Kód: NPF-200-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 200W; 48VDC; 4,17A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu