MEAN WELL NPF-120D-20BE
Kód: NPF-120D-20BE
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 120W; 12÷20VDC; 6A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu