MEAN WELL NPF-120-48
Kód: NPF-120-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 120W; 48VDC; 2,5A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu