MEAN WELL MPM-30-12ST
Kód: MPM-30-12ST
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 30W; 12VDC; 2,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu