MEAN WELL IRM-45-15ST
Kód: IRM-45-15ST
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 45W; 15VDC; 3000mA
Detailní informace
Detailní popis produktu