MEAN WELL IRM-30-15ST
Kód: IRM-30-15ST
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 30W; 15VDC; 2000mA
Detailní informace
Detailní popis produktu