MEAN WELL IDPV-65A-24
Kód: IDPV-65A-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 58W; 24VDC; 2,4A; 180÷295VAC; IDPV-65
Detailní informace
Detailní popis produktu