MEAN WELL HRP-600-36
Kód: HRP-600-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 630W; 36VDC; 17,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.58 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Výstupní proud: 17,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 977A
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 28,8...39,6V DC
Řada výrobce: HRP-600
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 218x105x63,5mm
Výkon: 630W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 630W
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 17,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 218x105x63,5mm
Řada výrobce: HRP-600
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Druh krytu: 977A