MEAN WELL HLG-240H-54
Kód: HLG-240H-54
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.25 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 93,5%
Výstupný prúd: 4,45A
Doplnkové funkcie: aktivní PFC
Druh krytu: 994C
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče FG L N
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rada výrobcu: HLG
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 244,2x68x38,8mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 54V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 240W
Výstupní proud: 4,45A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 244,2x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm FG L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Účinnost: 93,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Druh krytu: 994C
Výstupní napětí: 54V DC