MEAN WELL HLG-240H-36AB
Kód: HLG-240H-36AB
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 241,2W; 36VDC; 3,3÷6,7A; 90÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.25 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 92,5%
Výstupní proud: 3,3...6,7A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče PE L N
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pracovní teplota: -40...90°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 33,5...38,5V DC
Řada výrobce: HLG-240H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 244,2x68x38,8mm
Výkon: 241,2W
Výstupní napětí: 36V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 241,2W
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 3,3...6,7A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...90°C
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 92,5%