MEAN WELL HLG-185H-36
Kód: HLG-185H-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 185W; 36VDC; 5,2A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.12 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93,5%
Výstupní proud: 5,2A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 994D
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče FG L N
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 185W
Výstupní napětí: 36V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 185W
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 5,2A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Počet výstupů: 1
Účinnost: 93,5%