MEAN WELL HLG-120H-C1050B
Kód: HLG-120H-C1050B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné napäťové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.09 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 1,05A
Druh krytu: 994
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: vodiče
Napájacie napätie: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupov: 1
Použitie: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -25...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rada výrobcu: HLG C B
Stupeň krytia: IP67
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 220x68x38,8mm
Výkon: 155W
Výstupné napätie: 74...148V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 155W
Výstupní proud: 1,05A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG C B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -25...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 94%