MEAN WELL HLG-120H-42B
Kód: HLG-120H-42B
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 121W; 42VDC; 2,9A; 90÷305VAC; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.07 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 93%
Výstupní proud: 2,9A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG B
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Výkon: 121W
Výstupní napětí: 42V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 121W
Výstupní napětí: 42V DC
Výstupní proud: 2,9A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče
Délka vývodů: 0,3m
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 93%