MEAN WELL HEP-600-30
Kód: HEP-600-30
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 600W; 30VDC; 10÷20A
Detailní informace
Detailní popis produktu