MEAN WELL HEP-600-15
Kód: HEP-600-15
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 540W; 15VDC; 18÷36A
Detailní informace
Detailní popis produktu