MEAN WELL HEP-2300-230
Kód: HEP-2300-230
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 2300W; 230VDC; 10A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95,5%
Výstupní proud: 10A
Druh krytu: 293A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 170...260V DC
Řada výrobce: HEP-2300-HV
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Výkon: 2,3kW
Výstupní napětí: 230V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,3kW
Výstupní napětí: 230V DC
Výstupní proud: 10A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Pracovní teplota: -40...70°C
Účinnost: 95,5%
Druh krytu: 293A