MEAN WELL HEP-150-48A
Kód: HEP-150-48A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 153,6W; 48VDC; 94%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.13 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 94%
Výstupní proud: 1,92...3,2A
Pracovní teplota: -55...70°C
Rozsah výstupních napětí: 43...53V DC
Řada výrobce: HEP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 153,6W
Výstupní napětí: 48V DC
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 153,6W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 1,92...3,2A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HEP-150
Pracovní teplota: -55...70°C
Elektrické připojení: vodiče
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%