MEAN WELL GSM60B48-P1J
Kód: GSM60B48-P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; 48VDC; 1,25A; Výv: 5,5/2,1; 60W; 80÷264VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.31 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91,5%
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 1,25A
Napájecí napětí: 120...370V DC, 80...264V AC
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní napětí: 48V DC
Max. výstupní proud: 1,25A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 60W
Napájecí napětí: 120...370V DC
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,5m
Vnější rozměry: 125x50x31,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 91,5%