MEAN WELL ELGC-300-M-ADA
Kód: ELGC-300-M-ADA
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 300W; 58÷116VDC; 2,8A; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu