MEAN WELL ELGC-300-L-AB
Kód: ELGC-300-L-AB
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 300W; 116÷232VDC; 650÷2000mA; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 1.45 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 94,5%
Výstupní proud: 650...2000mA
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 142...431V DC, 100...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Režimy práce: konstantní výkon
Řada výrobce: ELGC-300
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 246x77x39,5mm
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 116...232V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 116...232V DC
Výstupní proud: 650...2000mA
Napájecí napětí: 142...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 246x77x39,5mm
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...85°C
Elektrické připojení: vodiče
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu
Účinnost: 94,5%