YINGJIAO YSDT240-240-24
Code: YSDT240-240-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 pcs)
Delivery to:
19/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.04 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 92%
Output current: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 340...550V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: YSDT
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 63x113x125mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 340...550V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 63x113x125mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Účinnost: 92%