YINGJIAO YSDH480-480-48
Code: YSDH480-480-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.56 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 94%
Output current: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: YSDH
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 85,5x125x129mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 85,5x125x129mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Řada výrobce: YSDH
Výstupní napětí: 48V DC