XTAR XTAR-PD20W
Code: XTAR-PD20WProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chargers |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.06 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh vývodu: | USB C |
| Typ nabíječky: | USB |
| Vnější rozměry: | 39x27x80mm |
| Výstupní napětí: | 5/9/12V |
| Maximální nabíjecí výkon: | 20W |




