XP POWER VES90PS24
Code: VES90PS24
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 0.44 kg
Availability: On request
Efficiency: 89%
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupní proud: 3,75A
Pracovní teplota: 0...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 139x58x31mm
Výkon: 90W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 3,75A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 90W
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 139x58x31mm
Pracovní teplota: 0...60°C
Účinnost: 89%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC