XP POWER VES220PS15
Code: VES220PS15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 1.03 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 92%
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2080 8pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 14,67A
Pracovní teplota: -10...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 197,4x88,9x39mm
Výkon: 220W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 14,67A
Výkon: 220W
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Pracovní teplota: -10...60°C
Účinnost: 92%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 15V DC